Перейти к содержимому

FLAGMAN Чемпіонат України з ловлі хижої риби спінінгом з човна 2017

спиннинг лодка соревнования

В теме одно сообщение

#1

Отправлено 15 Май 2017 - 10:27

FLAGMAN Чемпіонат України з ловлі риби спінінгом з човна

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення FLAGMAN Чемпіонату України
з ловлі хижої риби спінінгом з човна 2017р.
1. ЦІЛІ ТА ЗАДАЧІ ЗМАГАНЬ
1.1.Популяризація риболовного спорту.
1.2.Підвищення спортивної майстерності, вдосконалення техніки володіння сучасними снастями.
1.3.Визначення особистих результатів для формування рейтингу спортсменів — учасників загальноукраїнських змагань з ловлі спінінгом з човна в сезоні 2017 року.
1.4.Визначення переможців змагань.
2. ОРГАНІЗАЦІЯ І ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
Загальне керівництво по організації та проведенню змагань здійснює Міністерство у справах молоді та спорту, Федерація Риболовного Спорту України і Київська міська федерація риболовного спорту. Безпосереднє проведення змагань здійснює ФРСУ і суддівська колегія, згідно діючим правилам проведення всеукраїнських змагань з ловлі хижої риби спінінгом і даного «Положення».
Головний суддя змагань – Шевченко Олександр.
Секретар змагань – Мордовін Андрій.
3. МІСЦЕ І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
FLAGMAN Чемпіонат України з ловлі хижої риби спінінгом з човна проводиться
22-24.06.2017 року.
Місце проведення: с. Страхолісся, Іванківський район Київської області.
4. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ
4.1. FLAGMAN Чемпіонат України проводиться в особисто-командному заліку.
4.2. До участі в змаганнях допускаються команди обласних федерацій риболовного спорту, а також міста Київ.
4.3. Склад команди – 4 чоловіка, які змагаються по два учасника в човні (дві двійки).
4.4. В складі кожної команди можуть бути зареєстровані два запасних спортсмени (заявлені до першого жеребкування) і один представник команди (тренер). Допускається заміна двійки або одного учасника між турами.
4.5 Додаткова квота команд від обласних Федерацій згідно з рейтингом 2016р та згідно організаційних квот:
- Київська міська федерація – 1 команда
- Київська обласна федерація – 2 команди
- Дніпропетровська обласна федерація - 2 команди
- Херсонська обласна федерація - 3 команди
- Сумська обласна федерація - 1 команда
- Харківська обласна федерація - 1 команда
- Запорізька обласна федерація - 1 команда
- FLAGMAN - спонсорська квота
-ФРСУ - 1 команда - тренерська квота
4.6. Команда вважається допущенною до ЧУ, після того як подала до мандатної комісії персональну заявку, засвідчену лікарем та обласним спорткомітетом, страхові поліси, а також ознайомилась з правилами змагань, згодна з ними і зобов’язується їх виконувати.
4.7 В заявці повинна бути вказана наступна інформація:
- назва відряджуваної організації;
- назва команди;
- П.І.Б. спортсменів повністю (необхідно вказати капітана команди);
- рік народження спортсменів (до змагань не допускаються учасники молодші 18 років) - спортивний розряд;
- відмітка лікаря ЛФД про допуск до змагань;
- відмітка обласного спортивного комітету;
4.8 Попередня реєстрація подається на електронну адресу : konovalenko73@gmail.com
4.9 Учасники змагань зобов'язані:
- дотримуватися правил поведінки на водоймі та техніки безпеки;
- виконувати вимоги правил змагань і цього положення, морально-етичних норм поведінки;
- беззаперечно дотримуватись розпоряджень і вказівок суддів;
- при погіршенні здоров’я терміново поставити до відома суддю.
ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНОГО СПОРЯДЖЕННЯ ДЛЯ УЧАСТНИКІВ ЗМАГАНЬ:
- плавзасіб і човновий мотор;
- засоби заміру розмірів риби для порівняння с мінімально дозволеними для лову розмірами.
- засоби зберігання риби ( кукани, аератори або пластикові контейнери).
- рятувальний жилет
- «екшн камери» для відеофіксації ловлі риби.
5. СТАРТОВИЙ ВНЕСОК.
5.1. Реєстраційний внесок 3200 грн. з команди (800 грн. з учасника).
5.2. Кошти від реєстраційних внесків використовуються для організації змагань, закупівлю наградної атрибутики (400 грн. з учасника), для формування фонду збірної України для виступів на міжнародних змаганнях (400 грн. з учасника).
5.3 В залежності від кількості учасників ,сума внеску може змінюватись.
6. ЕЛЕКТРОНА ТЕХНІКА
Розділ екшн камери
6.1. Обов’язкове використання спортсменами “екшн камер”, які є власністю спортсменів. Спортсмени обирають фірму – виробника, модель камери та її властивості на свій розсуд. Головною вимогою від організаторів змагань є здатність “екшн камери” відзняти 8 годин відео, при будь яких погодних умовах, в будь якій якості, але яка дозволить суддівській колегії розгледіти сцени, на яких видно як була зловлена риба, а також моменти для вирішення спірних ситуацій. Відео, відзняте на камери повинно бути записано на карту пам’яті MicroSD, яка надається організаторам за вимогою головного судді.
6.2. Організатори змагань в особі головного судді обов’язково беруть карти пам’яті з “екшн камер” після кожного туру у наступних екіпажів: спортсмени, які зайняли перші три місця в турі в особовому заліку, спортсмени, які зайняли підсумкові перші три місця в особовому та командному заліку, спортсмени, яких визначила суддівська колегія шляхом жеребкування після кожного туру змагань (два екіпажи)
6.3. У випадку, якщо відео надане екіпажем не підтвердить факт зловленої та представленої для вимірювання риби, то за кожний такий факт, від загального результату віднімається квадрат найдовшої риби. Остаточне рішення приймає журі.
Учасникам змагань будуть роздані протоколи ловлі риби, в яких спортсменам потрібно вказати вид риби та час її піймання. Неналежне ведення протоколу або його відсутність несе за собою покарання у вигляді жовтої картки. Протоколи ловлі риби є невід’ємною частиною до відеоматеріалу, відзнятого спортсменами, тому надаються суддівській колегії разом з відео, яке спортсмени надають згідно п. 6.2
6.4. Відеозйомка, зроблена учасниками змагань та яка надається ними судейській колегії в підтвердження улову є їх власністю і не може використовуватись судейською колегією в будь-яких інших цілях, без письмової згоди учасників змагань на таке використання. У разі використання відеозйомки у будь-яких цілях без згоди учасників, особа яка здійснила таке використання несе відповідальність згідно чинного законодавства України.
6.5. Судейській колегії та членам журі забороняється в будь-який спосіб розголошувати третім особам без письмової згоди учасників змагань будь-які дані, які стали їм відомі в ході спортивних змагань, та які були зафіксовані учасниками цих змагань (за допомогою відео та фотофіксації; за допомогою GPS навігаторів та інших приладів), які дають можливість встановити кількість улову, ідентифікувати знаряддя лову та встановити місце проведення лову. Судейська колегія та члени журі до початку змагань заповнюють та підписують особисте зобов’язання про нерозголошення інформації вказаної в цьому пункті. У разі розголошення інформації третім особам без згоди учасників судейська колегія та члени журі несуть відповідальність згідно чинного законодавства України.
6.6. Спортсмени зберігають відеоматеріал , до оголошення офіційних результатів І етапу або загальних офіційних результатів змагань.
Розділ GPS модулі
6.7. Всі учасники змагань отримують GPS модулі від організаторів змагань, та несуть повну матеріальну відповідальність за їх справність від початку отримання до повернення організаторам. Отримання та повернення GPS модулів оформлюється актом прийому-передачі. У випадку пошкодження GPS модуля, екіпаж оплачує його вартість організаторам, яка відображена у акті прийому-передачі матеріально-технічної цінності.
6.8. Після завершення кожного туру організатори змагань, в особі головного судді, обов’язково беруть карти пам’яті (у випадку використання таких моделей) з GPS модулів у наступних екіпажів: спортсмени, які зайняли перші три місця в турі в особовому заліку, спортсмени, які зайняли підсумкові перші три місця в особовому та командному заліку, спортсмени, яких визначила суддівська колегія шляхом жеребкування після кожного туру змагань (два екіпажи)
6.9. У випадку, якщо дані GPS модуля підтвердять, що екіпаж вів ловлю риби за межами зони, його результат в цьому турі буде анульовано. У випадку короткотермінового виходу за зону без ловлі риби, буде винесено жовту картку.
7. ЗАГАЛЬНІ ДАНІ.
Правила лову та спорядження учасників, порядок тренування, склад і робота суддівської колегії, порядок застосування штрафних санкцій до спортсменів — порушників, порядок підрахунку результатів змагань, правила поведінки учасників в умовах грози визначаються діючими правилами загальноукраїнських змагань з ловлі хижої риби спінінгом.
В порядку уточнення окремих положень правил, організатори змагань встановлюють наступні обмеження та доповнення, які діють під час проведення змагань:
- змагання проводяться в два етапи по вісім годин кожний;
- спортсмени змагаються в одній загальній зоні. Переможець і призери визначаються по найменшій сумі місць зайнятій «двійками» на протязі 2-х турів. Тобто, чим менша ця сума, тим вище місце. Особисте місце «двійки» в зоні визначається сумою довжин кожної риби в квадраті. Наприклад: щука 50 см та два окуні 25 см та 27 см дорівнюють 50*50+25*25+27*27=2500+625+729=3854 балів.
У залік йдуть такі види риб: окунь, щука, судак, жерех, головень, сом.
До заліку приймаються тільки такі мінімальні розміри риб:
- Окунь, кількість без обмеження (але довжина не менше 25 см.);
- Щука (довжина не менше 45 см.)
- Судак (довжина не менше 45 см.);
- Жерех (довжина не менше 30 см.);
- Сом (довжина не менше 75 см.);
- Головень (довжина не менше 24см.);
-до заліку приймається не більше 15 хвостів;
- вся риба вимірюється від початку голови і до закінчення хвостового плавця;
- риба вимірюється на березі водойми і відпускається у водойму, при вимірюванні один спортсмен знаходиться в човні, а другий присутній на вимірюванні;
- рибу дозволяється зберігати в аераторах, садках або на кукані.
- дозволено застосування поводкових оснасток;
- порядок старту спортсменів визначається жеребкуванням номерів човнів, яке проходить на передодні змагань. Спортсмени стартують «двійками» однієї команди через кожні 30 сек. Відповідно жеребкуються одразу два стартових послідовних номери для кожної команди (1,2 – для першої команди; 3,4 – для другої; 5,6- для третьої і т.д.) Наступного дня команди стартують під тими же номерами, але спочатку команди з найбільшими порядковими номерами і т.д.
- швидкість переміщення плавзасобів необмежена, при підході до інших плавзасобів на відстань 100м, швидкість повинна бути зменшена до 10 км\год;
- якщо спортсмени використовують підсак під час виважування риби в човен і другий спортсмен допомагає першому, то він зобов’язаний або вимотати шнур з приманкою і покласти спінінг в човні, або тримати спінінг з не вимотаним шнуром в іншій руці до кінця виважування. В іншому випадку виважування зараховане не буде і , від загального результату віднімається квадрат найдовшої риби. Остаточне рішення приймає журі.
- переможець і призери визначаються по найменшій сумі місць зайнятій «двійками» на протязі 2-х етапів. Тобто, чим менша ця сума, тим вище місце. Особисте місце «двійки» в зоні визначається сумою довжин кожної риби в квадраті. Наприклад: щука 50 см та два окуні 25 см та 27 см дорівнюють 50*50+25*25+27*27=2500+625+729=3854 балів.
При рівних уловах, зайнятим місцем спортсмена є середньоарифметичне місце, спортсменів з рівними уловами. Учасники з нульовим результатом займають місце, рівне кількості команд + 1;
-спортсмени, дискваліфіковані суддівською колегією за порушення, передбачені правилами спортивного риболовства, займають місце рівне кількості спортсменів, приймавших участь у змаганнях в даній зоні плюс один бал. Наприклад: кількість спортсменів в зоні 20 чол., з них один учасник дискваліфікований, таким чином цей учасник займає 20 + 1 = 21 місце;
- при здачі до вимірювання риби меншого від дозволеного до вилову розміру її довжина в квадраті віднімається від загальної кількості балів (допускається помилка не більше 0,5 см);
- нагородження спортсменів є невід’ємною частиною змагань, тому екіпажі, які в повному складі відсутні на церемонії закриття будуть оштрафовані шляхом додавання 5 (п’яти) балів до рейтингу поточного сезону в особовому заліку або до рейтингу наступного сезону, якщо це фінішне змагання сезону.
- організатори залишають за собою право корегувати результати змагань у випадку виявлення істотних порушень при дослідженні відеоматеріалів на протязі двох тижнів після оголошення результатів. Рішення про коригування приймається головним суддею змагань та затверджується журі змагань.
8. ЗОНА ЛОВУ
Верхня межа зони обмежена бакеном №80 на руслі Дніпра (GPS-координати N 51.15.319, E 030.33.692), зона починається вниз за течією від цього бакена. При цьому вниз за течією аж до бакена №54 закриті для лову усі протоки та затоки по правому березі. Русло Дніпра і усі затоки та протоки по лівому березі дозволені для лову та включені в зону лову. Заборонено заходити у р. Прип'ять і р. Тетерів. Нижня межа зони знаходиться в районі с. Сухолуччя (GPS-координати N 50.57.881, E 030.25.923 і на протилежному березі N 50.57.698, E 030.34.075)
9. РЕГЛАМЕНТ ЗМАГАНЬ.
22.06.2017
На протязі дня – прибуття учасників, реєстрація, розміщення.
09:00-16:00 – офіційне тренування, ловля риби дозволена (піймана риба негайно
відпускається в воду).
16-00 – 17-00 – реєстрація команд.
17–30 – урочисте відкриття змагань, жеребкування збір капітанів.
23.06.2017
06.00 – вихід човнів до місця старту
06:30 – роздільний старт I етапу
14:30 – фініш I етапу
15:00 – вимірювання улову
20:00 – підбиття підсумків першого етапу.
24.06.2017
06:00 – вихід човнів до місця старту
06:30 – роздільний старт II етапу
14:30 – фініш II етапу
15:00 – вимірювання улову
19:00 – 20.00 – підбиття підсумків, нагородження, закриття змагань.
Примітки:
Реєстрація, офіційне відкриття, вимірювання улову та закриття змагань пройде на базі «Зелений мис»
Варіанти проживання:
- База «Зелений мис» 0972130707 (15% знижки для спортсменів)
Можливість замовити сніданки та вечері.
сніданок 100грн
варіанти:
1. «Європейський» 355грамм
(Омлет, с-т овочі, тости, сир, ковбаса, масло вершкове, джем)
2. «Туриста» 280грамм
(Яєчня, сосиски, огірок, тост, масло)
3. «Вівсянка з фруктами» 220грамм
(Чай і тост з маслом до будь-якого сніданку)
вечеря 210грн
Варіант 1.
с-т Дністер 200грам
Борщ Український з пампушкою 300грамм
Судак запечений 180грамм
пюре 150грамм
Варіант 2.
с-т з капусти 150грамм
Суп з фрикадельками 300грамм
М'ясо по Французьки 180грамм
Картопля по домашньому 150грамм
Сік Березовий або узвар (200мл) на вибір.
- База «Точка» 0503822155

Сообщение отредактировал agent_asd: 15 Май 2017 - 11:36


#2

Отправлено 15 Май 2017 - 10:38

Желающие принять участие в Чемпионате Украины от Днепропетровской области,
звоните 050 606 19 37 Андрей Литовец